Sağlıklı yaşamak için beslen!
Account Suspended

Account Suspended

Please contact your hosting provider to correct issues causing your website to be offline.

Muhteşem Lahana Çorbası Diyeti

0

Muhteşem Lahana Çorbası Diyeti

Etrafınızda daha önce lahana çorbası diyetiyle ilgili fikir alışverişi geçti mi ? Lahana diyetini duydunuz mu duymadınız mı bilemeyiz ama yapacağınız bu diyet ile çok kısa süre içerisinde istediğiniz kilolara ulaşabilmeniz mümkündür. Bizlerde bugünkü yazımızda birçok uygulamalı diyete rağmen kilo veremeyen takipçilerimize özel lahana çorbası diyetini sizler için araştırarak uygulamanız gereken günlerde neler yapmanız gerektiğini gün gün yazdık. Lahana diyeti 1 haftalık bir diyet programıyla beraber çok dikkat ettiğiniz taktirde sizler için oldukça kilo verebileceğiniz bir diyet programıdır. Bununla birlikte lahana dışında alacağınız gıda alımına da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu diyete başlamadan önce diyet hakkında bazı püf noktalara uymanız gerekmektedir. Diyet Programını bir hafta boyunca uygulamanız çok önemlidir. Aralarda kesinlikle kaçamak yapmamanız gerekmektedir. Her gün kesinlikle lahana çorbası yemeniz gerekmektedir. Bu diyet ile birlikte yapacağınız fiziksel aktiviteleri beraberinde götürürseniz metabolizma hızınız artacak ve kilo verme hızınız artacaktır.

Diyet için Gerekli Malzemeler

  • Lahana
  • 2 adet kırmızı biber
  • 6 adet büyük soğan
  • 6 adet domates
  • 1 sap kereviz
  • Tuz
  • Karabiber

1.    Gün

Diyet içerisinde 1. Gününüzde istediğiniz kadar lahana çorbası tüketebilirsiniz. Çorbanın yanında muz ve avokado dışında meyve yiyebilirsiniz. Bol bol su ve bitki çayını unutmayın.

2.    Gün

Lahana tüketmeye devam ederek onun yanında istediğiniz kadar çiğ veya pişmiş sebze tüketimi yapabilirsiniz.

3.    Gün

Lahana çorbasını, sebze ve meyve ile birlikte tüketerek diyetinize devam edebilirsiniz.

4.    Gün

Diyet programınızın neredeyse yarısına gelmiş olmamızdan dolayı güne yağsız sütle başlayarak sütün ardından 4 adet muz tüketin. Muzu sevmezseniz başka bir meyve tüketimi sağlayabilirsiniz. Acıktığınızda da lahana çorbası tüketmeyi unutmayın.

5.    Gün

Güne lahana çorbası tüketerek başlayabilirsiniz. Ancak öğlen ve akşam yemeğinizde balık ya da et tercihinden birini yemelisiniz. Salata olarak da 6 adet çeri domates yemelisiniz.

6.    Gün

Bugün iki porsiyon tavuk ve balık tercih edin. Acıktığınızda ise lahana çorbasına devam edin.

7.    Gün

Her öğün içerisinde esmer pirinç ve pişmiş sebze tüketebilirsiniz. Meyve ve lahana çorbası da yeme özgürlüğüne sahipsiniz.

Diyetinizi tamamlamış bulunuyorsunuz, tartılarak değişimin farkında olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.