Sağlıklı yaşamak için beslen!
Account Suspended

Account Suspended

Please contact your hosting provider to correct issues causing your website to be offline.

Göbeğinizi Gizlemek için 7 Moda Hilesi

0

Yaşantınızda almış olduğunuz fazla kilolardan dolayı dış görünüşünüzü etkileyecek göbek bölgeniz sizlerin zaman zaman kendinizi rahat hissetmemenize neden olabilir. Giyeceğiniz kıyafetler ile birlikte göbeğinizde ki ayrıntılarınızı kapatarak kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Yaz mevsimi yaklaşıyorken üstünüzde her zamankinden daha az kıyafet taşıyarak, vücudunuzun belli hatlarını ortaya çıkarmış olacaksınız. Bu durumda da göbeğinizin sarkmasına ya da göbek oluşumunuza ortaya çıkarabilecek kötü durum sizleri rahatsız edebilecektir. Bu durumun yaşayan pek çok kişide olduğunu düşündüğümüzden sizlere bu konular hakkında küçük tüyolar vererek bir takım moda hileleri paylaşacağız.  Moda tüyolarını kendi istediğiniz diye uygulamış olmanız her şeyden önce çok önemlidir. Yapacağınız hiçbir şey toplum baskısından değil de sizlerin kendi isteğinizden dolayı olmaktadır. Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucu göbeğinizi gizlemek suretiyle moda hilelerini sizler için açıklayacağız.

1-) Uzun Gömlekler

Uzun gömlekler herkes tarafından bilinen, sizleri kesinlikle yanıltmayacak bir uygulamadır. Uzun ve bol paçalı gömlekleriniz ile birlikte istemediğiniz, gözünüze hoş gelmeyen fazlalıkları kolaylıkla gizlemenize yardımcı olarak sizlerin daha fit görünmesini sağlar. Özellikle de içinde duracağınız rahat ve şık tavırları hissetmek de uzun ve bol gömleklerin sizlere olan hediyesi gibi düşünebilirsiniz. Sahip olduğunuz bu gömlekleri farklı pantolonlar ile kombine ederek oldukça şık görünüp, karşınızda ki kişiyi etkileyebilirsiniz. Uzun gömlek giymiş olduğunuz zaman içine giyeceğiniz t-shirtlerin geniş olmaması daha dar olması sizleri fit görüntüye sokabilmektedir.

2-) Koyu Renk Kıyafetler

Giyiminizde dışarıdan bakıldığı zaman tıpa tıp aynı renkleri giyerek insanı farklılıklar göstermektedir. Bu sebeplerden dolayı seçeceğiniz siyah renkli kıyafetlerde her zaman iyi seçenek olduğundan kendinizi fit göstermek için siyah renkli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Siyah renklerin yanında seçebileceğiniz; kahverengi, bordo ya da koyu yeşil kıyafetlerde sizleri daha zayıf gösterebilmektedir.

3-) Doğru Kesim Kıyafetleri Tercih Edebilirsiniz

Kalçanız ve karın bölgesi üzerinde oluşturulmuş olan daha geniş kesimli kıyafetler için öncelikli olarak doğru kesim kıyafetleri tercih etmeniz gerekmektedir. Peplum kesim ve imparatorluk kesimli kıyafetleri tercih etmek sizlerin önceliğiniz olmalı ki sarkan göbeğinizi ve geniş kalçalarınızı daha fit göterebilesiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.